طراحی سایت
شنبه 24 آذر 1397.
امروز :

پیام مدیرعامل

شرکت پلی آوند به عنوان یکی از با کیفیت ترین تولید کننده های لوله های پلی اتیلن در اوایل دهه 1370 با هدف ایجاد بسترهای لازم جهت ارتقای کمی و کیفی صنعت پلی اتیلن و تولید محصولاتی با کیفیت بالا در سطح ملی پا به عرصه بازار گذاشته و در طی چند سال تبدیل به یکی از برترین شرکتها در زمینه تولید لوله های پلی اتیلن در کشور شده است.

مدیران مجموعه پلی آوند با خلاقیت ، ابتکار و شجاعت در پیاده سازی تکنولوژی های جدید ، آن را در شرکت نهادینه نموده و برای رسیدن به این مهم ، به عنوان یک اصل با ارزش باور دارند.

شرکت پلی آوند بهره مندی از کار آمدترین نیروهای متخصص را در خانواده خود به عنوان هدف اول دانسته و از آنجایی که معتقد است موفقیت حال و آینده شرکت را منابع پرارزش انسانی رقم  میزند اقدام به جذب نیرو های دانش آموخته و پویا در مجموعه نموده تا بتواند همواره محصولات خود را مطابق با عملکرد بزرگان صنعت پلی اتیلن جهان به بازار عرضه نماید.

این شرکت معتقد است که توجه به منافع مشتری مداری و تولید محصولی مطابق با استانداردهای جهانی وظیفه ملی است و برای رسیدن به این مهم تلاش مستمر را در سرلوحه برنامه های خود دارد.مدیران شرکت پلی آوند معتقد هستند برای داشتن کشوری آباد و سربلند هر فرد باید در جایگاه خود حداکثر کوشش را صرف نماید.

در پایان مراتب قدردانی و تشکر خود را از تک تک کارکنان متعهد و زحمتکش شرکت اعلام می دارم و معتقد هستم موفقیت امروز حاصل تلاش و پشتکار خستگی ناپذیر این نیروهای همدل و زحمتکش در مجموعه پلی آوند بوده است .با آرزوی موفقیت برای تمامی این عزیزان در عرصه صنعت کشور.

 

آرش حاج علی اکبری

مدیر عامل شرکت پلی آوند

آمار بازدید کنندگان

امروز 26

دیروز 34

این هفته 264

این ماه 689

کل بازدید 35746

در حال حاظر 26 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین خبرهای سایت در خبرنامه شرکت عضو شوید
x
کانال تلگرام

 

   polyavand.com@