طراحی سایت
شنبه 24 آذر 1397.
امروز :

دیدگاهها و استراتژی ها

بیانیه ماموریت
شرکت پلی آوند با اجرا، تعمیم و گسترش تکنولوژی های روز دنیا نقشی اساسی در اعتلای سازمان با تکیه بر سرمایه های انسانی به عنوان مهم ترین مزیت راهبردی و با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و فناوری های نوین از طریق حضور پویا و اثربخش در فضای کسب و کار، خود را متعهد به شفافیت و پاسخگویی و انجام بهنگام تعهدات قانونی به ذینفعان و صیانت از منابع و ارتقای ارزش ذخایر خود می داند.

چشم انداز
شرکت پلی آوند در افق 20 ساله ی خود سازمانی است پایدار، پویا، چابک و سرآمد در پاسخگویی با فرآیندهای هوشمند در ارائه تولیدات و خدمات فنی به ذینفعان خود.

خط مشی
شرکت پلی آوند تولید کننده لوله و اتصالات پلی اتیلن ، جلب رضایت مشتریان و تامین نیازهای کارکنان و سایر طرف های ذینفع شرکت را به عنوان خط مشی اصلی خود تعیین نموده است در راستای حرکت در مسیر این خط مشی ، مدیریت ارشد شرکت در نظر دارد ضمن استقرار سیستم های مدیریتی بر مبنای استانداردهای بین المللی ISO/IEC17025 و ISO9001 اهداف عالی زیر را دنبال نماید:
1)نظام مند نمودن ارتباطات شرکت با مشتریان به منظور درک صحیح نیازها و خواسته های آنان ، تامین مناسب این خواسته ها ، اطلاع رسانی ، سنجش و پایش رضایت مشتریان
2)طراحی و اجرای سیستم هایی به منظور شناسایی و استفاده مناسب از استعدادها ، دانش و خلاقیت کارکنان در راستای دستیابی به اهداف عالی شرکت و همچنین ارتقاء سطخ رضایت کارکنان در راستای دستیابی به اهداف عالی شرکت و همچنین ارتقاء سطح رضایت کارکنان
3)بازنگری اساسی در گردش فرآیندها و همچنین ساختار سازمانی شرکت به منظور بهینه سازی گردش کارها ، بهبود ارتباطات بین بخشی و همچنین استفاده از نیروی انسانی در مرتبط ترین و مناسب ترین جایگاه برای هریک.
4)استاندارد سازی مشاغل به منظور ایجاد امکان سازی شایستگی های نیروی انسانی و برنامه ریزی برای افزایش سطح این شایستگی ها در راستای استانداردهای شغلی.
مدیریت ارشد شرکت ضمن اعلام تعهد خود نسبت به اجرای مفاد این بیانیه ، کلیه کارکنان را به همکاری و مشارکت در دستیابی به اهداف عالی مطرح شده در بیانیه حاضر دعوت می نماید.
امید است با بهره گیری مناسب از این خط مشی و اهداف مندرج در آن بتوانیم در مسیر بهبود وضعیت شرکت و توسعه برنامه ریزی شده آن حرکت نماییم.


ارزشهاي سازماني شركت پلی آوند

• توسعه و مشاركت كاركنان: ما دستيابي به منافع خود را در گرو شناسايي شايستگي ها و توانايي ها ي كاركنان، توسعه كارگروهي و مشاركت همه جانبه آنها در جهت تسهيل در تصميم گيريها مي دانيم .

• خلاقيت و نوآوري: ما به خلاقيت و نوآوري ارزش مي نهيم و بر اين باوريم كه پيشرو بودن در تمامي جوانب حاصل خلاقيت و نوآوري مي باشد و تلاش ما در جهت سازماندهي سازمان حول خلاقيت و نوآوري است.

• يادگيري وبهبود مستمر: ما بر اين باوريم كه ثبات در تصميم گيريها و موفقيت پايدار با يادگيري از طريق تجزیه و تحليلها، مقايسه و الگوبرداري از بهترينها، آموزش و بكارگيري تكنيكهاي روز و بهبود مستمر كليه فرايندها و فعاليتهاي كسب و كار و نتايج كليدي عملكرد، حاصل مي گردد.

• فرايندگرايي: ما بر اين باوريم كه ايجاد سازمان فرايند محور و مديريت بر اساس فرايندها بهترين روش اداره كردن و پاسخگوبودن در راستاي ماموريت،چشم انداز اهداف و استراتژيهاي سازمان بوده و به رضايت كليه مشتریان و ذینفعان منجر خواهد شد.

• تعهدو مسئوليت پذيري سازماني: ما بر اين باوريم كه كاركنان متعهد و مسئوليت پذير عامل ايجاد سازمان خلاق، نوآور، یادگيرنده، فرايندمحور، مشاركت جو، مشتري مدار و نتيجه گرا مي باشد.

• مشتري گرايي: ما بر اين باوريم كه حفظ و بقاء تدوام كسب و كارمان و بهره گيري از همكاري ساير سازمانها در جهت تكريم جامعه و حفظ محيط زيست در چارچوب قوانين و ضوابط كشوري و بين المللي سهيم باشيم.

• نتيجه گرايي : ما برآنيم كه نتايج كليه فرايندها و فعاليتهاي كسب وكارمان ضمن پاسخگويی به نيازهاي تمامي مشتريان و ذينفعانمان به ايجاد ارزش افزوده براي آنها و سازمان نيز منجر گردد.

 

آمار بازدید کنندگان

امروز 26

دیروز 34

این هفته 264

این ماه 689

کل بازدید 35746

در حال حاظر 31 مهمان و 0 عضو آنلاین هستند

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین خبرهای سایت در خبرنامه شرکت عضو شوید
x
کانال تلگرام

 

   polyavand.com@